Šárecké údolí

PRAHA 6 – DEJVICE. ARCHITEKTI: STUDIA OLGOJ CHORCHOJ A SIMPLIN. INVESTOR KKCG. Nadčasová architektura top´rezidence z dílny ateliéru SHA architekti respektuje místo a naplňuje současné potřeby prestižního bydlení. 50 nízkoenergetických a pasivních domů je zasazeno do unikátní scenérie Šáreckého údolí v Praze 6 – Dejvicích. Součástí je i centrální park se vzrostlou zelení a designovou […]
PRAHA 6 – DEJVICE. ARCHITEKTI: STUDIA OLGOJ CHORCHOJ A SIMPLIN. INVESTOR KKCG.

Nadčasová architektura top´rezidence z dílny ateliéru SHA architekti respektuje místo a naplňuje současné potřeby prestižního bydlení.

50 nízkoenergetických a pasivních domů je zasazeno do unikátní scenérie Šáreckého údolí v Praze 6 – Dejvicích. Součástí je i centrální park se vzrostlou zelení a designovou klubovnu. Ulice mají rezidenční charakter a naleznete zde také dětské hřiště.

Pod interiéry domů se podepsali renomovaní architekti: studio OLGOJ CHORCHOJ je autorem vnitřních dispozic a standardů 1. etapy. Studio SIMPLin navrhlo interiéry a standardy 2. etapy.
Součástí vybavení koupelen v projektu Šárecké údolí se objevila sanitární keramika Catalano a baterie firem Gessi a Zucchetti.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram