SQUAT ID23

Ul.Pařížská, Praha 1. Designer Ivanka Kowalski a architektka Radka Valová OOOOX. Investor PSN.

Projekt pod názvem SQUAT ID23 skrývá unikátní projekt původního činžovního domu v srdci Prahy v Pařížské ulici. Historický objekt je rozdělen do pěti bytů, kde každý byl zrekonstruován pod vedením jiného architekta, v pěti odlišných stylech, pro pět zcela rozdílných rodin. Pečlivě byl vybírán každý použitý materiál, povrch či odstín i toho nejmenšího doplňku. Důraz byl kladen nejen na design, ale i na kvalitu použitých materiálů a zařízení. V koupelnách tedy nemohly chybět produkty firmy Designbath.

Sofistikovaný byt architektky Ivanky Kowalski byl doplněn výrobky Gessi – konkrétně sériemi Goccia a Cono (v méně obvyklé měděné barvě). Další netypická barva - červená - se objevuje na bateriích značky Zucchetti série Isystick a dále bílé baterie a sprcha ze série Faraway. Své místo našla i sanitární keramika firmy Catalano a z umělého kamene Krion (firma Systempool) vana a umyvadlo.

Nostalgický byt ateliéru OOOOX sází na kombinaci černé, bílé a bronzové. V koupelnách naleznete například zajímavě řešené umyvadlo s páskou z Krionu (Systempool), černé a bílé baterie značky Zucchetti, sanitární keramiku firmy Catalano, baterie a umyvadlo ze série Goccia firmy Gessi nebo černé umyvadlo s konzolemi italské značky Kos.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.

Potřebujete poradit s vaší koupelnou snů?
Zanechte nám kontakt:

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Všechny informace o způsobu a době nakládání s osobními údaji jsou podrobně specifikovány: zde.