Unikátní koupelny korunované luxusními bateriemi GESSI

Na Moravě se nachází krásný rodinný dům, který je obklopen idylickou přírodou. Okolní harmonii a ticho chtěli investoři promítnout i do interiéru svého domova. Ve spolupráci s designérkou Terezou Stubley a značkou Gessi proměnili dvě rozlehlé koupelny a dvě toalety ve výjimečné prostory, ve kterých uplatnili přírodní prvky. Žilky mramoru se rozvíjí na stěnách i […]

Na Moravě se nachází krásný rodinný dům, který je obklopen idylickou přírodou. Okolní harmonii a ticho chtěli investoři promítnout i do interiéru svého domova. Ve spolupráci s designérkou Terezou Stubley a značkou Gessi proměnili dvě rozlehlé koupelny a dvě toalety ve výjimečné prostory, ve kterých uplatnili přírodní prvky. Žilky mramoru se rozvíjí na stěnách i na podlaze koupelen a značka Gessi tyto koupelny proměnila v luxusní domácí wellness. Níže si můžete prohlédnout koupelny i toalety v jejich jedinečných detailech.

Master koupelna s toaletou vynikají plynulými liniemi

Hlavní koupelna domu je skutečně mistrovským dílem se scénografickými prvky, kterému vévodí volně stojící vana z kolekce CONO. Plynulé linie této vany vynikají díky kontrastu s černým mramorem. Nad ní se nachází vanová baterie čistého designu z kolekce GESSI 316. Díky svému bronzovému odstínu působí příjemným hřejivým dojmem.

volně stojící vana, baterie na postavení

Ze stejné kolekce pochází vybavení sprchového koutu, který je umístěn na opačném konci koupelny a také umyvadlové baterie s propracovanými strukturami varianty INTRECCIO. Ty doplňují umyvadla z umělého kamene z kolekce CONO. Ve stejném duchu jako master koupelnu pojednala designérka i přiléhající toaletu již zdobí umyvadlová baterie z kolekce GESSI 316, varianta CESELLO.

Minimalistická koupelna pro děti

Jedna z koupelen je určena pro ty nejmenší obyvatele domu a designérka Tereza Stubley se v ní zaměřila na jemný a minimalistický duch. Celkový vzhled podpořila unikátními zařizovacími předměty a dále využila mramorové desky, které umístila na podlahu i stěny. Výsledný design tak působí luxusně, výjimečně a nadčasově.

Bílá mramorová koupelna, sprchová zástěna typu walk-in, toaleta závěsná, černá sprchová souprava na tyči

V této koupelně se nachází baterie z kolekce RETTANGOLO K, která se vyznačuje dynamizovanými geometrickými tvary. Zvolený povrch v černém kovu krásně kontrastuje se světlým mramorem.

Estetická toaleta v přízemí

Jedinečnost se prolíná i v toaletě umístěné v přízemí domu. Materiálové a barevné skladby hlavních ploch podtrhují exkluzivní design a nádherné povrchy umyvadlové baterie CESELLO a ovládacího tlačítka toalety Gessi.

Mramorové umyvadlo intergrované do desky, zlatá vodovodní baterie

Převažující kruhové tvary designérka umně propojila s netypickým tvarem toalety CONO, čímž dodala interiéru velmi stylový nádech. Jeho vysokou estetickou hodnotu korunuje volba závěsného světla výrobce Bomma.

Značka Gessi v kuchyni

Unikátní svět produktů značky Gessi v tomto domě ovšem nekončí za dveřmi koupelen. Majitelé se rozhodli pro její využijí i v rámci luxusní kuchyně, kterou nechali obléci do černého mramoru.

V kuchyni na první pohled zaujme kuchyňská baterie z kolekce GESSI 316, varianta MECCANICA, jejíž povrch je ve stejném bronzovém odstínu jako koupelnové baterie z téže kolekce.

I díky bateriím vznikl vizuálně kompaktní interiér, ze kterého na každém kroku dýchá originalita a luxus. Níže si můžete prohlédnout přehled produktů z portfolia Design Bath, které byly využity v rámci koupelen, toalety a kuchyně.

Master koupelna:

 • Vana a umyvadla z kolekce CONO (Gessi)
 • Vanová, umyvadlové a sprchová baterie včetně sprchového systému z kolekce GESSI 316 (umyvadlová baterie – varianta INTRECCIO) - odstín 726
 • Sprchová zástěna (Duka)

Toaleta přiléhající k Master koupelně

 • Umyvadlová baterie z kolekce GESSI 316, varianta CESELLO – odstín 726
 • Umyvadlová výpusť, Ovládací tlačítko WC splachování (obojí Gessi) – odstín 726
 • Toaleta z kolekce CONO (Gessi)
 • Umyvadlo z kolekce VERSO (Catalano)

Dětská koupelna

 • Sprchová zástěna (Duka)
 • Umyvadlová a sprchová baterie včetně sprchového systému z kolekce RETTANGOLO K (Gessi) – odstín 706
 • Ovládací tlačítko WC splachování (Gessi) – odstín 706
 • Toaleta z kolekce ZERO (Catalano)
 • Umyvadlo (Karol)
 • Radiátor (Cordivari)

Toaleta v přízemí

 • Umyvadlová baterie z kolekce GESSI 316, varianta CESELLO (Gessi) – odstín 726
 • Toaleta z kolekce CONO (Gessi)
 • Ovládací tlačítko WC splachování (Gessi) – odstín 726

Kuchyň

 • Kuchyňská baterie z kolekce GESSI 316, varianta INTRECCIO – odstín 726

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram