Venkovní spa v Jizerských horách

Venkovní domácí wellness je snem mnoha lidí žijících v rodinném domě. Jedná se o jedinečnou relaxační zónu a je na osobním vkusu a potřebách každého, jak ji vybaví. Přesto existují wellness prvky, které se řadí mezi tzv. stálice. Jedním takovým prvkem jsou například vířivky. Právě pro vířivku TREESSE se rozhodli majitelé rodinného domu v Jizerských […]

Venkovní domácí wellness je snem mnoha lidí žijících v rodinném domě. Jedná se o jedinečnou relaxační zónu a je na osobním vkusu a potřebách každého, jak ji vybaví. Přesto existují wellness prvky, které se řadí mezi tzv. stálice. Jedním takovým prvkem jsou například vířivky.

Právě pro vířivku TREESSE se rozhodli majitelé rodinného domu v Jizerských horách. Nechali si ji zakomponovat do své venkovní wellness zóny sestávající z finské sauny a chladicího bazénku.

Vzhledem k vysokým požadavkům na funkci, komfort i estetičnost se rozhodli pro model PHANTOM. Ten vyniká elegantním minimalismem, který je podtržen přítomností přelivné hrany a systémem skrytých vodních trysek Ghost Plus s vysokým výkonem. I přestože tyto trysky nejsou vidět, je vytvářena hydromasáž příjemně intenzivní. Stará se o ni totiž dvacet trysek a čtyřicet minitrysek.

Majitelé této PHANTOM vířivky si do ní navíc nechali nainstalovat systém Airpool, který poskytuje jemnější masáž pomocí vzduchu. Vznikla tak dokonalá vířivka pro relaxaci i těch nejnáročnějších členů rodiny či příležitostných návštěv. Za touto skvěle odvedenou prací sauny i vířivky stojí firma Dorint Liberec.

Více fotografií z této kouzelné oázy venkovního spa si můžete prohlédnout v následující galerii:

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram