Zubní klinika CENESSTO

Zubní klinika CENESSTO sídlí v nově přistavěném 9. patře na ulici Lidická a je jedním z nejvýše položených míst v blízkém okolí, díky čemuž má výhled na celé historické centrum Brna. Nově zbudované patro bylo ušito na míru požadavkům kliniky – cílem bylo maximální a funkční využití prostoru, moderní příjemný design a kvalitní a nadčasové […]

Zubní klinika CENESSTO sídlí v nově přistavěném 9. patře na ulici Lidická a je jedním z nejvýše položených míst v blízkém okolí, díky čemuž má výhled na celé historické centrum Brna.

Nově zbudované patro bylo ušito na míru požadavkům kliniky – cílem bylo maximální a funkční využití prostoru, moderní příjemný design a kvalitní a nadčasové zařízení. Další výhodou nového a posledního patra byla možnost prosvětlení prostoru pomocí obřích světlíků.

Podlahu v celém objektu pokrývá neutrální dlažba série Dover (Porcelanosa) v kombinaci s dekorem téže firmy, který vytváří dojem koberce v prostoru čekárny. Stejný dekor byl usazen i do pultu, který je netradiční kombinací umělého kamene a právě dlažby s dekorem.

Sociální zařízení byla zcela v režii Designbathu. Stěny toalet zdobí obklady ze série Forest chelsea a Marmi, podlahy pak věrně navazují na dřevěné atypické prvky v čekárně – sérií Oxford. Sanitární keramika z dílny Catalano a vodovodní a sprchové baterie firmy Zucchetti a Gessi v tomto projektu také našly své uplatnění. Nejkrásnějším zákoutím je  sociální zařízení pro imobilní pacienty, na kterých se nijak nešetřilo a i zde byla použita dlažba série Dover,  obklad s dekorem z téže série a sanitární keramika pro imobilní značky Catalano.

přihlašte se k odběru novinek:

Blank Form (#1)
Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram