INTERIÉR, V NĚMŽ JSOU KOUPELNY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Luxusní bydlení plné komfortu, maximální míra propojení s okolní přírodou a blízkost velkého města, které nabízí vše potřebné pro moderní život. Přesně tyto kvality přilákaly jeden mladý pár k investici do domu postaveného v rámci unikátního developerského projektu Domy Sokolnice poblíž Brna. Koncept projektu se investoři společně s designérkou Martinou Krtičkovou rozhodli rozvíjet i v […]

Luxusní bydlení plné komfortu, maximální míra propojení s okolní přírodou a blízkost velkého města, které nabízí vše potřebné pro moderní život. Přesně tyto kvality přilákaly jeden mladý pár k investici do domu postaveného v rámci unikátního developerského projektu Domy Sokolnice poblíž Brna.

Koncept projektu se investoři společně s designérkou Martinou Krtičkovou rozhodli rozvíjet i v interiéru. A to s důrazem na prostor koupelen, které se tak staly dokonalou manifestací filozofie značky Gessi o propojení designu s přírodou.

Černá mramorová koupelna s velkoformátovým obkladem a dlažbou, černé radiátory, betonový obklad na zdi, zlatá sprchová baterie

MASTER KOUPELNA, KTERÁ OSLNÍ

Hlavní koupelna domu je designovým skvostem a estetickým středobodem celého interiéru. Tajemství jejího působivého vyznění spočívá v dokonalé kombinaci zvolených materiálů, barev a textur.

Vysoce lesklá velkoformátová dlažba a obklad, spolu s četnými zrcadly, vytváří dojem nekonečného prostoru, v němž se jako klenoty vyjímají zařizovací předměty z kolekce Gessi 316 a jejich „sametové” povrchy v bronzovém odstínu. Ten se navíc propisuje jak v žilnatění velkoformátového obkladu Nylo Noir, tak v barvě keramického obkladu Berna Acero.

Vzniká tak harmonický celek plný elegance a sofistikovaného luxusu, který zanechá silný dojem v každém, komu do něj majitelé umožní vstoupit.

Bílá mramorová koupelna s velkoformátovým obkladem a dlažbou, oválná umyvadla na desce z umělého kamene, radiátor s poličkami na ručníky

KOUPELNA JAKO PROSTOR PRO ZKLIDNĚNÍ

Menší z koupelen je stejně jako master koupelna koncipovaná v duchu sofistikovaného luxusu značky Gessi. Tentokrát ale více pracuje s její zenovou polohou. Zvolený koncept se zrcadlí ve volbě zařizovacích předmětů oblých tvarů, jemné barevné paletě tzv. tón v tónu a použití přírodních textur.

Základ vzniklé harmonie spočívá ve volbě velkoformátové dlažby a obkladu Glem White, který se vyznačuje jemným leskem a decentním mramorováním. Propojení s drsnějším povrchem obkladu Berna Acero dává pak vzniknout jemnému kontrastu a podtrhuje přírodní vyznění.

Prvek jemnosti a nadčasovosti se promítá také v subtilních umyvadlech Catalano a dokonalých tvarech kolekce Gessi 316. Interiér dovádí k dokonalosti plynulé tvary radiátoru Rebel od italské značky Caleido.

V koupelnách byly využity následující produkty z portfolia DesignBath.

Malá koupelna:

  • Vanová baterie, umyvadlové baterie (varianta INTRECCIO) a doplňky z kolekce GESSI 316 – odstín 707
  • Umyvadla z kolekce GREEN (Catalano)
  • Radiátor REBEL (Caleido)
  • Obklad Berna Acero (Porcelanosa)
  • Velkoformátový obklad a dlažba Glem White (Urbatek)

Velká koupelna:

  • Umyvadlová baterie, sprchová baterie vč. hlavové a ruční sprchy a doplňky z kolekce GESSI 316 – odstín 726
  • Ocelové umyvadlo, ovládací tlačítko WC splachování, designová hlavová sprcha Spotwater (GESSI) – odstín 726
  • Toaleta z kolekce GREEN (Catalano)
  • Obklad Berna Acero (Porcelanosa)
  • Velkoformátový obklad a dlažba Nylo Noir (Urbatek)

Pokud i vy chcete mít jedinečnou koupelnu, v níž jsou všechny prvky nejen vysoce funkční, ale i designové a elegantní, kontaktujte nás. Rádi se dozvíme více o vaší představě a doporučíme nejvhodnější řešení.

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram