Rekonstrukce koupelny ve znamení kombinace betonu a dřeva

Rekonstrukce koupelny v podání firmy Richter Interiéry. Koupelny jsou prostorem, kde trávíme nemalý čas každý den a mělo by nám v nich být co nejpříjemněji. Čisté linie, kvalitní provedení a výjimečný design právě takového výsledku dosáhnou. Tyto a další aspekty byly využity při realizaci koupelny pro čtyřčlennou rodinu. Designérka Petra Richter ze společnosti Richter Interiéry se […]

Rekonstrukce koupelny v podání firmy Richter Interiéry.

Koupelny jsou prostorem, kde trávíme nemalý čas každý den a mělo by nám v nich být co nejpříjemněji. Čisté linie, kvalitní provedení a výjimečný design právě takového výsledku dosáhnou. Tyto a další aspekty byly využity při realizaci koupelny pro čtyřčlennou rodinu.

Designérka Petra Richter ze společnosti Richter Interiéry se v rámci zmíněné koupelny rozhodla využít produkty značky Catalano. Konkrétně toaletu a bidet z kolekce Sfera a umyvadlo z kolekce Green. Sanitu oblých tvarů podpořila zařizovacími předměty značky Gessi. Umyvadlové podomítkové baterie a bidetovou baterii z kolekce Via Bagutta doplnily ve sprchovém koutu baterie a ruční sprcha z kolekce Emporio.

Produkty značek Catalano a Gessi byly zvoleny nejen díky svým estetickým přednostem, ale i praktičnosti. Kvalitní materiály totiž koupelně dodají dlouhou životnost, a navíc jsou snadno udržovatelné. Což je zejména u těch nejvíce namáhaných povrchů vysoce žádoucí.

Aby bylo harmonické vyznění prostoru dotaženo k dokonalosti, je nezbytné věnovat pozornost i tzv. „plátnu“. Právě na něm se celý příběh o kráse a jedinečném designu odvíjí, a musí z něj proto vyzařovat ty nejvyšší kvality.

Designérka Petra Richter za tímto účelem zvolila keramické obklady od předního španělského výrobce Porcelanosa. Konkrétně šedý a lehce expresivní Park Silver, matný bílý obklad Marmi China a strukturovaný obklad Oxo Line Blanco připomínající vlny na moři. Výsledný dojem působí harmonicky, současně z něj ovšem vyzařuje i dynamika a elegance.

Z portfolia Design Bath byly dodány následující zařizovací předměty:

Gessi: umyvadlová baterie, sprchová baterie vč. ruční a hlavové sprchykolekce Emporio; Catalano: umyvadlo Green, toaleta a bidet Sfera; Porcelanosa: obklad

přihlašte se k odběru novinek:

Copyright © 2020 DesignBath
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram